Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Mythic Entertainment

Firma wydawca


Mythic Entertainment: wydane na świecie gry

Imperator

Imperator

Wydane gry

Imperatoranulowana

Wiadomości dotyczące Mythic Entertainment


Mobilny Dungeon Keeper nie może być nazywany grą darmową - twierdzi ASA

Sarge, 3 lipca 2014, 11:03

W najnowszym raporcie brytyjskiej organizacji Advertising Standards Authority (ASA stara się m.in. kontrolować zgodność reklam z rzeczywistością) czytamy, że mobilna wersja gry Dungeon Keeper nie może nazywać się darmową produkcją. Wszystko przez niezbalansowany system mikropłatności, który tak naprawdę eliminuje możliwość zabawy bez jakichkolwiek opłat.

Dungeon Keeper na urządzenia mobilne klapą - EA wstydzi się gry

Jiker, 30 czerwca 2014, 19:12

Mobilny Dungeon Keeper okazał się jedną wielką klapą. Firma Electronic Arts, wydawca produkcji, dotąd unikała przyznania się do błędów, ale w końcu uległa naporom graczy i w osobie Andrew Wilsona, szefa koncernu, oświadczyła, że to, co zrobiono ze słynną niegdyś marką, jest nie do przyjęcia.

Electronic Arts zamknęło studio Mythic Entertainment

Draug, 30 maja 2014, 09:03

Firma Electronic Arts poinformowała, że studio Mythic Entertainment – znane m.in. z Warhammer Online: Age of Reckoning – zostało zamknięte. Przyczyną jest koncentracja struktur koncernu zajmujących się grami mobilnymi. Na szczęście wydarzenie to nie będzie miało wpływu na serwery Ultimy Online i Dark Age of Camelot.

Mobliny Dungeon Keeper od EA to jakiś żart – twierdzi Peter Molyneux

luckie, 10 lutego 2014, 11:33

Dungeon Keeper na urządzenia mobilne zbiera cięgi od recenzentów i fanów oryginału. Grę skrytykował również Peter Molyneux, twórca pierwszego Dungeon Keepera. Twierdzi on, że czasy oczekiwania i związane z tym mikropłatności są czymś niedorzecznym.

Dungeon Keeper - mobilna odsłona kultowej strategii debiutuje na iOS i Androidzie

Jiker, 31 stycznia 2014, 21:50

Dziś posiadacze smartfonów i tabletów z systemami iOS oraz Android otrzymali szansę sprawdzenia, czy firmom Electronic Arts i Mythic Entertainment powiodła się próba odświeżenia marki Dungeon Keeper. Mobilna odsłona kultowej serii trafiła właśnie do ofert App Store i Google Play – tytuł został udostępniony w modelu free-to-play, więc grę mogą sprawdzić wszyscy chętni (tym bardziej, że tytuł nie ma zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych).

Warhammer Online: Age of Reckoning mógłby przetrwać w szczątkowej formie

Draug, 24 grudnia 2013, 11:59

Były twórca gry Warhammer Online: Age of Reckoning zasugerował firmie Electronic Arts, że mogłaby udostępnić graczom pozostałości po wyłączonej niedawno produkcji. Byłby to klient bez połączenia z serwerami, który nie oferowałby żadnej formy rozgrywki, ale pozwalałby przynajmniej zwiedzać Stary Świat.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot dziś w nocy

Góral, 18 grudnia 2013, 09:44

Dziś w nocy z powodu wygaśnięcia umowy licencyjnej swój żywot zakończy gra MMO Warhammer Online: Age of Reckoning. Do końca zabawy pozostało jeszcze kilkanaście godzin.

Warhammer Online: Age of Reckoning za darmo dla dotychczasowych graczy

luckie, 4 listopada 2013, 09:51

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy swój żywot w grudniu. Do tego czasu wszyscy dotychczasowi fani produkcji mogą grać bez płacenia abonamentu. Twórcy przygotowali też dodatkowe atrakcje, które pomogą jeszcze bardziej nacieszyć się ostatnimi chwilami gry.

Warhammer Online: Age of Reckoning zakończy żywot w grudniu tego roku

Draug, 19 września 2013, 08:24

Poinformowano, że 18 grudnia bieżącego roku nastąpi zamknięcie serwerów gry Warhammer Online: Age of Reckoning. Jest to spowodowane wygaśnięciem umowy między studiem Mythic Entertainment a firmą Games Workshop.

Dungeon Keeper zmierza na smartfony i tablety. Zima będzie gorąca

Jiker, 21 sierpnia 2013, 20:01

Jeszcze tej zimy na rynku gier mobilnych zadebiutuje nowa odsłona klasycznej, strategicznej serii Dungeon Keeper. Produkcja firmy Electronic Arts i studia Mythic Entertainment zostanie wydana na smartfonach i tabletach z systemami iOS oraz Android. Niestety, nie znamy nawet przybliżonego terminu premiery. Wielką niewiadomą pozostaje również model biznesowy gry. W zamian możemy obejrzeć kilka pierwszych screenów.

EA wykupi Mythic Entertainment?

Krooliq, 21 lutego 2006, 13:34

Bill Bishop, człowiek cieszący się dużym autorytetem wśród chińskich fanów gier online, opublikował niedawno na swojej stronie informację, w której stwierdził, że koncern Electronic Arts zamierza wykupić firmę Mythic Entertainment.

Prace nad Imperator zawieszone

Krystian Smoszna, 14 lipca 2005, 08:30

Imperator – nowa produkcja z gatunku MMORPG realizowana przez firmę Mythic Entertainment, nie ukaże się w czerwcu przyszłego roku, jak pierwotnie zapowiadano. Prawdę mówiąc... nie wiadomo czy w ogóle się ukaże.

Imperator nie ominie Europy

ComCo, 11 maja 2005, 09:47

Mythic Entertainment, producent i wydawca jednej z najpopularniejszych produkcji MMOcRPG, tj. Dark Age of Camelot, poinformował o planach otworzenia europejskiego oddziału. Te działania mają na celu umożliwienie jak najlepszego, komercyjnego startu (jednocześnie w Stanach Zjednoczonych, jak i na Starym Kontynencie) nowej pozycji powyższej firmy, zaliczanej do gatunku MMO, pt. Imperator.