Komentarze Need for Speed Underground - +9 trainer

Forum Gry Sportowe
Dodaj komentarz
21.02.2004 12:31
😡
1
odpowiedz
zanonimizowany147990
2
Junior

Mam tego dość! Najpierw 0.5 godziny się rejestrowałem gdyż nawet moje imie i nazwisko panienskie mojej matki bylo zarezerwowane, a potem musze wykupic jakis abonament na miesiąc żeby móc ściągać pliki, lub mieć połączenie z netem przez modem. Na gry.onet.pl można ściągnąć każdy plik (co prawda trzeba czekć w kolejce ale nie trzeba wykupywać żadnego durnego abonamentu ani zmieniać numeru dotępowego). To jest normalnie nienormalne

21.02.2004 12:39
2
odpowiedz
bartek
9
Legend

1. Takie rzeczy na priv.
2. Tutaj sie placi, albo sie podoba, albo sciaga sie z innych, alternatywnych zrodel, a sa ich miliony.
3. Ladnie to tak trajnerzyc? :P

14.03.2004 11:31
3
odpowiedz
zanonimizowany87221
1
Junior

kurwa nie umia sie zalogowac:( pomózcie:(

Forum Forum Gry Sportowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl