Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Call of Duty: Black Ops III (PS4)

Dodatki do Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles
Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles

dodatek do gry15 maja 2017

Rozszerzenie do gry Call of Duty: Black Ops III, za którego stworzeniem stoi odpowiedzialne również za pierwowzór studio Treyarch. Dodatek jest kompilacją zremasterowanych wersji ośmiu najlepszych poziomów do trybów zombie z wcześniejszych gier z serii Call of Duty. W Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles znalazły się zatem mapy z Call of Duty: World at War (Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa), Call of Duty: Black Ops (Kino Der Toten, Ascension, Shangri-La, Moon) oraz Call of Duty: Black Ops II (Origins). W porównaniu ze swoimi oryginalnymi wersjami, poszczególne lokacje mogą się pochwalić wyższą rozdzielczością, ostrzejszymi teksturami i ładniejszymi efektami wizualnymi. Na każdym poziomie można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Rozgrywka polega na odpieraniu kolejnych ataków hord tytułowych zombie – w trakcie zabawy musimy szukać uzbrojenia i przydatnych przedmiotów, tworzyć barykady, a także korzystać z rozmaitych urządzeń i pułapek.

Call of Duty: Black Ops III - Salvation
Call of Duty: Black Ops III - Salvation

dodatek do gry6 września 2016

Czwarty i ostatni dodatek DLC do wydanej w listopadzie 2015 roku strzelaniny Call of Duty: Black Ops III studia Treyarch. Rozszerzenie zatytułowane Salvation wchodzi w skład przepustki sezonowej do gry i podobnie jak dwa poprzednie DLC dostępne jest wyłącznie dla posiadaczy pecetów oraz konsol ósmej generacji. W dodatku znajdziemy tradycyjnie cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej. Mapa Citadel przenosi nas do średniowiecznego zamku. Micro to dziwaczna mapa przedstawiająca stół piknikowy, na którym walczymy jako malutcy żołnierze. Outlaw to przerobiona na westernową modłę mapa Standoff z Black Ops II, zaś Rupture to zmieniona lokacja z CoD: World at War, która stała się zaawansowanym ośrodkiem technologicznym. DLC Salvation to także zwieńczenie kooperacyjnej minikampanii Zombie, w którym bohaterowie w końcu mierzą się z tajemniczym doktorem Montym oraz jego armią nieumarłych, walcząc o ocalenie swoich dusz.

Call of Duty: Black Ops III - Descent
Call of Duty: Black Ops III - Descent

dodatek do gry12 lipca 2016

Trzeci dodatek DLC wchodzący w skład przepustki sezonowej do wydanej pod koniec 2015 roku strzelaniny Call of Duty: Black Ops III autorstwa studia Treyarch. Zawartość rozszerzenia o nazwie Descent w niczym nie odbiega od tego, do czego na przestrzeni lat zdążyli już przyzwyczaić się fani cyklu. Jednym z dwóch podstawowych elementów dodatku są cztery nowe mapy do rozgrywki wieloosobowej, tzn. Empire, Cryogen, Berserk oraz Rumble. Przenoszą one graczy na znaną z Black Ops II arenę Raid, do kriogenicznego więzienia na Morzu Martwym, zamarzniętej wioski wikingów oraz na stadion, w którym rywalizujemy na śmierć i życie pośród gigantycznych mechów oraz robotów. Drugim elementem dodatku jest kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie, zatytułowany Gorod Krovi, gdzie przenosimy się do alternatywnej rzeczywistości Związku Radzieckiego lat 40. ubiegłego wieku i walczymy przeciwko zmechanizowanej armii nieumarłych żołnierzy oraz potężnych, ziejących ogniem smoków.

Call of Duty: Black Ops III - Eclipse
Call of Duty: Black Ops III - Eclipse

dodatek do gry19 kwietnia 2016

Drugi dodatek DLC do gry Call of Duty: Black Ops III, dostępny w ramach przepustki sezonowej wyłącznie dla posiadaczy pecetów oraz konsol ósmej generacji. Zgodnie z tradycją ostatnich odsłon serii, w ramach rozszerzenia otrzymujemy dwa główne elementy. Pierwszy z nich stanowi kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie zatytułowany Zetsuboui No Shima, w którym walczący z inwazją żywych trupów bohaterowie trafiają na niewielką wyspę na Pacyfiku, gdzie prowadzone są tajne eksperymenty. Drugim jest typowy zestaw czterech nowych map do rozgrywki wieloosobowej: Knockout, Spire, Rift oraz Verge, na których przychodzi nam zwiedzić buddyjski klasztor, orbitalne lotnisko, zawieszony nad aktywnym wulkanem system transportowy oraz postapokaliptyczny obóz, wzorowany na znanej z Call of Duty: World at War mapie Banzai.

Call of Duty: Black Ops III - Awakening
Call of Duty: Black Ops III - Awakening

dodatek do gry2 lutego 2016

Pierwsze z czterech planowanych rozszerzeń DLC do wydanej w listopadzie 2015 roku strzelaniny FPS Call of Duty: Black Ops III. Zawartość dodatku, opracowanego przez twórców gry podstawowej ze studia Treyarch, w niczym nie odbiega od standardów, do jakich przyzwyczaiły nas DLC wydane do poprzednich odsłon serii. Głównym jego elementem są więc cztery całkiem nowe mapy przeznaczone do zabawy w trybie wieloosobowym - Skyjacked, Rise, Splash oraz Gauntlet. Prócz tego, rozszerzenie o nazwie Awakening niesie ze sobą kolejny rozdział historii przedstawionej w grze macierzystej w kooperacyjnej minikampanii zombie. Nowy epizod zatytułowany został Der Eisendrachen, co w języku niemieckim oznacza żelaznego smoka.

DLC do Call of Duty: Black Ops III

The Giant Zombies Map

cena: 25,00 zł

DLC2 czerwca 2016

Specjalny etap w trybie zombie, stanowiący remake poziomu Der Riese, znanego z gry Call of Duty: World at War.