Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Super Stunt Spectacular - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Super Stunt Spectacular z gatunku Gry Wyścigi na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku127,7 MB

pobrań2073

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji18 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Super Stunt Spectacular to gra zręcznościowa przygotowana przez firmę ValuSoft, której użytkownik wcieli się w rolę kaskadera, mającego aspirację zostać najlepszym specjalistą w tej dziedzinie.

Program oferuje tryb kariery, w którym gracz stanie przed arcytrudnym wyzwaniem. Korzystając z dziesięciu zróżnicowanych pojazdów (m.in. motocykl, półciężarówka, samochody osobowe, samochody terenowe i szkolny autobus) musi on pokonać tory przeszkód, złożone z wielu niebezpiecznych elementów (począwszy od palących się obręczy, na zbiornikach pełnych kwasu skończywszy). W sumie dostępnych jest aż 25 rodzajów pułapek, które przy nieumiejętnym prowadzeniu dostępnych aut, potrafią zamienić te ostatnie w kupę złomu. Za poprawne wykonanie zadania, gracz otrzymuje określoną liczbę punktów reputacji, pozwalających na odblokowanie nowych wyzwań oraz samochodów. Super Stunt Spectacular oferuje ponadto wbudowany edytor map, za pomocą którego można stworzyć własne areny.

Uwaga: Jest to wersja trial gry pozwalająca na zabawę przez 30 minut. Po tym czasie można odblokować całą jej zawartość wykupując specjalny klucz aktywacyjny.

  • data aktualizacji: 18 października 2005
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 127,7 MB

Pliki do gry Super Stunt Spectacular

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Super Stunt Spectacular demo 127,7 MB 2005.10.18 2,1K 2