Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gothic II: Noc Kruka - Gothic 2: Cienie przeszłości (Vergessen ist nicht vergangen) v.1.2.0 - Mod do gry - Download

Plik Gothic 2: Cienie przeszłości (Vergessen ist nicht vergangen) v.1.2.0 to modyfikacja do gry Gothic II: Noc Kruka z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2567 MB

pobrań2085

pobrań (7 dni)17

data aktualizacji2 lutego 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Gothic II: Noc Kruka mod Gothic 2: Cienie przeszłości (Vergessen ist nicht vergangen) v.1.1.3

Gothic 2: Cienie przeszłości (w wersji niemieckiej znane jako Vergessen ist nicht vergangen) to modyfikacja do gry Final Fantasy Gothic II - The Night of the Raven, autorstwa grupy Umfi[AUT]. Wersję polskojęzyczną opracowała grupa Bractwo Spolszczenia.

Opis:

Jest to mod do G2NK utrzymany w stylu starego, dobrego G1. Gracz zostaje wrzucony za swoje przewinienia do Górniczej Doliny Khorinis, jakiś czas przed pojawieniem się bezimiennego bohatera. Dowiadujemy się więcej o przygodach za Barierą przed akcją G1, jesteśmy świadkami wielkich wydarzeń oraz spotykamy twarze znane i mniej znane z pierwszej części.

Żyjesz sobie jako zwyczajny Kopacz w Starym Obozie i realizujesz tylko jeden cel: Zostanie Cieniem, aby wreszcie uciec od tego poniżenia ze strony Strażników, których Kopacz musiał znosić bez cienia sprzeciwu.

Protagonista właśnie zawodzi przy teście zaufania i jeśli chce otrzymać drugą szansę, musi zgodzić się na pewne porozumienie, które każe mu robić rzeczy, o jakich żaden Kopacz przed nim nie śmiał nawet marzyć.

Przy okazji dość niespodziewanie dajemy się wciągnąć w gierki obozu i musimy podejmować decyzje, które mają wpływ na całą Kolonię Karną oraz jej przyszłość.

Historia opiera się na Gothic: Der Comic, zaś świat gry obejmuje zmodyfikowany Stary Obóz, jak i jego okoliczne tereny, wraz z Opuszczoną Kopalnią.

Modyfikacja oferuje ok. 10 godzin gry oraz pełne polskie udźwiękowienie

Aby zainstalować moda wypakuj archiwum i skopiuj zawartość folderu „Cienie” do folderu z grą.

Zanim zaczniesz narzekać na błędy typu Access Violation, zajrzyj tutaj: Klik

WAŻNE! Modyfikacja KOMPLETNIE nie współgra z DX11.

Najczęstsze problemy

* Crashe w okolicach areny

Twórcy walczyli z tym od ponad roku, eliminując setki czynników, które mogły to powodować, ale niestety bezskutecznie. Tymczasowym rozwiązaniem wydaje się jednak podróżowanie po tych obszarach w nocy.

* Bohater zacina się po rozmowie z Diego na temat wieży

Czasami tak się dzieje, nie wiedzieć czemu. Pomaga na przykład wpisanie w konsoli set time 12 albo wczytanie zapisu i szybkie przeklikanie dialogów.

  • data aktualizacji: 2 lutego 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 2567 MB