Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Mass Effect - ME1Controller v.1.2.2 - Mod do gry - Download

Plik ME1Controller v.1.2.2 to modyfikacja do gry Mass Effect z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku81,8 MB

pobrań2804

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji20 stycznia 2019

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Mass Effect mod ME1Controller v.1.2.2

ME1Controller to modyfikacja do gry Mass Effect, której autorem jest Dybuk.

Opis:

Mass Effect powstało z myślą o konsoli Xbox 360, ale mimo to wersja na PC ma kiepskie wsparcie dla padów. W kodzie gry znajdują się wszystkie te same elementy co w wydaniu konsolowym, ale część nich z dziwnego powodu wyłączono, a niektóre inne z jakiegoś dziwnego powodu nie działają prawidłowo.

Ten mod naprawia to wszystko, sprawiając, że bawiąc się padem otrzymujemy dokładnie to samo co na konsoli Xbox 360, wliczając w to w pełni funkcjonalne menu mocy.

Instrukcje:

Najpierw zainstalujcie grę i wszystkie DLC, które posiadacie, a potem uruchomcie grę chociaż raz i załadujcie jakąś mapę, aby gra utworzyła potrzebne profile. ME1Controller instalujcie jako pierwszego moda, przed innymi modyfikacjami (np. przed MEUITM).

Aby zainstalować ME1Controller musicie:

1.Pobierz archiwum z modem i wypakuj je.

2.Skopiujcie zawartość folderu „Config” z archiwum do

„C:\Użytkownicty\<NAZWA UŻYTKOWNIKA>\Dokumenty\BioWare\Mass Effect\Config („C:\Users\<NAZWA UŻYTKOWNIKA>Documents\BioWare\Mass Effect\Config „

Ten krok jest absolutnie kluczowy. Musicie skopiować go do lokalizacji w Dokumentach, a nie w miejscu, w którym macie zainstalowanę grę!.

3. Skopiujcie zawartość folderu „Mass Effect” z archiwum do wnętrza folderu z grą (np. „C:\gry\Mass Effect\” lub „C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect\”

4.Uruchomncie MassEffectConfig.exe i ustawcie tam proporcje ekranu 16:9.

Uwaga: mod zepsuje niektóre funkcje myszki i klawiatury w grze, zastępując na sterowaniem padem, więc radzimy zrobić kopie zapasowe nadpisywanych plików.

  • data aktualizacji: 20 stycznia 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 81,8 MB