Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Soulbringer - Soulbringer Better DirectX Compatibility Patch - Mod do gry - Download

Plik Soulbringer Better DirectX Compatibility Patch to modyfikacja do gry Soulbringer z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2,2 MB

data aktualizacji6 stycznia 2019

pobrań28

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo
Soulbringer mod Soulbringer Better DirectX Compatibility Patch

Soulbringer Better DirectX Compatibility Patch to modyfikacja do gry Soulbringer, której autorem jest UCyborg.

Opis:

Gra Soulbringer ukazała się w 2000 roku, więc trudno mieć do autorów pretensje, że na współczesnych pecetach produkcja może mieć pewne problemy z działaniem. Największe kłopoty są z odwoływaniem się silnika do funkcji DirectX, które nie istnieją już w najnowszych wersjach tych bibliotek.

Ten mod rozwiązuje wszystkie te problemy, jak również wprowadza kompatybilność z wrapperem dgvoodoo.

Instrukcje:

1.Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość uzyskane w ten sposób folderu „Soulbringer” do folderu z grą, wyrażając zgodę na zastąpienie plików.

2. Uruchom Disable_Soulbringer_Compat_Fixes.reg. Zmiany wprowadzone przez ten plik mogą nie zadziałać i w takim wypadku wejdź we właściwości pliku Soulbringer.exe, potem do zakładki Zgodność i tak kliknij ok.

3.Jeśli nie będziesz korzystał z 2 dgvoodoo to Zgodności plików Soulbringer.exe, SoulbringeVC.exe oraz SoulbringeVCnoeax.exe zaznacz „tryb ograniczonych kolorów” w wersji 8-bitowej

Jeśli będziesz korzystał z dgvoodoo (co polecamy) to zignoruj powyższy punkt i uruchom po prostu grę. Jeśli kolory będą wyświetlały się błędnie to wyjdź z gry i uruchom Soulbringer_Palette_Fix_x86.reg (wersja dla systemów 32-bitowych) lub Soulbringer_Palette_Fix_x64.reg (dla systemów 64-bitowych)

4. W grze wybierz tryb DirectX 6 i ustaw rozdzielczość o proporcjach 4:3, bo gra nie potrafi prawidłowo obsługiwać rozdzielczości szerokoekranowych.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz