Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tyranny - v1.2.1.0160 (Steam) +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Tyranny . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku625,2 KB

data aktualizacji27 listopada 2018

pobrań623

pobrań (7 dni)13

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Tyranny trainer v1.2.1.0160 (Steam) +7 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Podczas zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nieśmiertelność

F2 – wyłącz zmęczenie

F3 – nieskończone punkty atrybutów

F4 – nieskończone punkty talentów

F5 – natychmiastowe odnawianie się umiejętności

F6 – nieskończone pieniądze

F7 – nieskończone zapasy

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.2.1.0160 (Steam) gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl