Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tyranny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Tyranny - poradnik do gry

Tyranny - poradnik do gry

Jesteś wyzwolicielem czy zdobywcą? Poradnik do gry Tyranny stanowi przede wszystkim dokładny opis przejścia wszystkich zadań głównych oraz pobocznych. Znajdziesz w nim również porady dotyczące rozgrywki, informacje na temat klas postaci czy rozwiązania występujących w grze zagadek.

Poradnik do gry Tyranny jest przede wszystkim dokładnym i rozbudowanym opisem przejścia wszystkich zadań głównych oraz pobocznych dostępnych w tym tytule. Opisane zostały różne metody wykonania questów oraz możliwe ich zakończenia. Poradnik zawiera również opis wszystkich klas postaci, ich umiejętności oraz polecanych ścieżek rozwoju. Dowiesz się z niego jak stworzyć idealną drużynę, która szybko i sprawnie poradzi sobie z największymi niebezpieczeństwami. W tekście opisane zostały rozwiązania przygotowanych przez twórców zagadek oraz walki z najtrudniejszymi przeciwnikami.

Tyranny to klasyczna gra RPG stworzona przez doświadczone studio Obsidian Entertainment (twórców m.in. Pillars of Eternity). Tyranny osadzone jest w fantastycznym świecie Tiers, w którym odwieczna walka dobra ze złem zakończyła się zwycięstwem tego drugiego. Władzę totalną przejmuje potężny tyran o imieniu Kyros, a my wcielamy się w jednego z jego oficerów. Dla zwykłych ludzi jesteśmy sędzią i katem, pilnującym, aby realizowana była wola despoty. Gracz może jednak zdecydować, w jaki sposób będzie się odnosić do mieszkańców podbitej krainy - bezdusznie czy sprawiedliwie. Jak przystało na klasycznego RPG-a, Tyranny umożliwia stworzenie i rozwijanie własnej postaci, reprezentującej jedną z kilku dostępnych klas, a także skompletowanie towarzyszącej nam drużyny.

Legenda do poradnika:

  1. Kolorem niebieskim oznaczono wszystkie przedmioty.
  2. Kolorem czerwonym oznaczono odniesienia do wszelkiego rodzaju zadań.
  3. Kolorem pomarańczowym oznaczono nazwy lokacji.
  4. Kolorem zielonym oznaczono wszystkie postacie niezależne.
  5. Pogrubiono wszystkie kwestie związane z wyborami i statystykami bohatera.

Łukasz "Keczup" Wiśniewski, Patrick "XYU" Homa, Marcin "Xanas" Baran (www.gry-online.pl)

Informacje o Tyranny - poradnik do gry

Autorzy : Łukasz Keczup Wiśniewski, Patrick Yxu Homa, Marcin Xanas Baran

Ostatnia aktualizacja : 16 grudnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 116, ilustracje: 278 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 37.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tyranny - poradnik do gry