Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns - Imperium Third Worlds - Mod do gry - Download

Plik Imperium Third Worlds to modyfikacja do gry Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku501,1 KB

data aktualizacji15 kwietnia 2018

pobrań1044

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns mod Imperium Third Worlds

Imperium Third Worlds to modyfikacja do Star Wars: Galactic Battlegrounds, opracowana przez grupę Old Tanks.

Opis:

Mod oferuje nową kampanię dla pojedynczego gracza. Prezentuje ona alternatywną wersję historii uniwersum Gwiezdnych wojen, nie pokrywającą się z oficjalnym kanonem. W Imperium Third Worlds Galaktyczna Republika przeforsowuje nowy system polityczny, który w praktyce oddziera mniejsze planety z jakiegokolwiek wpływu na prawo. Wywołało to serię rebelii, zapoczątkowując trwającą ponad dwieście lat wojnę domową. Galaktyczka Republika wygrała ostatecznie to starcie i jeszcze mocniej dokręciła śrubę nieposłusznym światom.

To musiało skończyć się kolejną wojną. Po odzyskaniu sił rebelianci połączyli jedną frakcję ponad sto tysięcy systemów i utworzyli nową organizację nazwaną Unią Sprawiedliwością, a w kolejnych latach dołączyły do niej dwa miliony planet. Ostatecznie stronnictwo przeobraziło się w tzw. Imperium Trzecich Światów, dorównujące potędze Galaktycznej Republice. Kampania opowiada o starciu obu tych sił.

Instrukcje:

Mod do działania wymaga posiadania trzech rzeczy: Wasza gra musi być zaktualizowana do wersji 1.1, musicie mieć dodatek Star Wars: Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns oraz zainstalowany mod Expanding Fronts..

Aby zainstalować moda wypakuj archiwum i do folderu z grą (tam, gdzie masz oryginalne foldery „Campaign” i „Scenario”, tak aby wersje z archiwum i z gry się scaliły).

  • data aktualizacji: 15 kwietnia 2018
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 501,1 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl