Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - RealVision ENB v.3.15b - Mod do gry - Download

Plik RealVision ENB v.3.15b to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku12,6 MB

data aktualizacji22 października 2018

pobrań86556

pobrań (7 dni)365

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim mod RealVision ENB v.3.15

RealVision ENB to przeróbka moda ENBSeries do The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest SkyrimTuner.

Dopasowuje ona ustawienia tego projektu, taka by idealnie pasowały do klimatu gry Zmienione zostały liczne element oprawy graficznej, jej efekty, kolorystyka i shadery, tak aby całość wyglądała bardziej realistycznie.

Instrukcje:

1.Mod do działania wymaga ENBSeries, ale nie instalujcie go w pełni. Zamiast tego pobierzcie archiwum tej modyfikacji, rozpakujcie je gdzieś zdala od katalogu z The Elder Scrolls V: Skyrim, a skopujcie z folderu „WrapperVersion” pliki:

d3d9.dll

enbhost.exe

A następnie przenieście je do katalogu z grą (np. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim\).

2. Następnie zainstalujcie RealVision ENB to za pomocą programu Nexus Mod Manager.

3. Jako kolejny krok musicie wyłączyć efekty MSAA (Antialiasing), SSAO (Ambient Occlusion), FXAA (Fast Approximate Anti-Aliasing), AF (Anisotropic Filtering) zarówno w samej grze, jak i sterownikach Waszej karty graficznej. Bez obaw. ENB wszystkie te efekty posiada we własnej wersji i chodzi o to, aby nie gryzły się ze sobą.

4. Na koniec warto wspomnieć o pewnym problemie. Mianowicie korzystanie z menu startowego The Elder Scrolls V: Skyrim powoduje często cofnięcie zmian z punktu 22. Aby tego uniknąć uruchamiajcie grę za pomocą pliku TESV.exe, a nie Launcher.exe lub SkyrimLauncher.exe. Alternatywnie możecie zmienić w Eksploratorze Windows ustawienia plików Skyrim.ini oraz SkyrimPrefs.ini na „Tylko do odczytu”

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.11.2017 19:18
GeraltRPG
15
Chorąży

Witam, ponieważ usunąłem enb i teraz chciałbym przywrócić wartości w notatniku na oryginalne, ale nie wiem jakie one były, czy ktoś mógłby pomóc w tej sprawie?

28.11.2017 21:44
odpowiedz
1 odpowiedź
Szyszkłak
141
z Tortugi

A to jakiś problem by ściągnąć plik na nowo?

29.11.2017 16:55
GeraltRPG
15
Chorąży

ale ja nie chce ściągać plików z enb, tylko przywrócić te oryginalne wartości jakie były przed edytowaniem tego. A tak w ogóle to najgorszy poradnik w kwesti instalacji modów, nie wspomnieli że po zrobieniu tych rzeczy trzeba jeszcze wejść do folderu skyrima i zainstalować plik enb który się tam pojawił, i przez nich dziwiłem się czemu gra źle chodzi