Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Realistic Lighting Overhaul v.5.0.3 - Mod do gry - Download

Plik Realistic Lighting Overhaul v.5.0.3 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku12,6 MB

pobrań15295

pobrań (7 dni)13

data aktualizacji22 października 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Realistic Lighting Overhaul v.4.0.8.02

Realistic Lighting Overhaul to opracowana przez The Realistic Lighting Team modyfikacja do RPG-a The Elder Scrolls V: Skyrim. Projekt stanowi gruntowną przeróbkę systemu oświetlenia w grze, tego jak współgra ono z obiektami w wirtualnym świecie, z wnętrzami oraz wzrokiem postaci . Zmian są tysiące i wszystkie one mają jeden cel - zwiększenie realizmu grafiki. Poszczególne poprawki są subtelne, ale w sumie dają dużą różnice i zwiększają immersję w wirtualny świat.

Jednocześnie wszystko to odbywa się bez żadnych dodatkowych efektów graficznych czy shaderów, dzięki czemu całość dobrze współpracuje z innymi modami, które zawierają te elementy.

Do zainstalowania modyfikacji wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Przy aktywacji projektu wyskoczy menu pozwalające wybrać jeden z kilku różnych wariantów. Standardowo polecamy opcję RLO- Vanilla (ewentualnie RLO- Vanilla + Dawnguard, jeśli posiadacie to DLC). Bardziej ambitni użytkownicy mogą zaznaczyć RLO-Custom Slection, co pozwoli ręcznie dopasować moda do własnych potrzeb poprzez skonfigurowanie poszczególnych jego elementów<br>

  • data aktualizacji: 22 października 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 12,6 MB