Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Realistic Lighting Overhaul v.5.0.3 - Mod do gry - Download

Plik Realistic Lighting Overhaul v.5.0.3 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku12,6 MB

data aktualizacji22 października 2018

pobrań12534

pobrań (7 dni)48

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim mod Realistic Lighting Overhaul v.4.0.8.02

Realistic Lighting Overhaul to opracowana przez The Realistic Lighting Team modyfikacja do RPG-a The Elder Scrolls V: Skyrim. Projekt stanowi gruntowną przeróbkę systemu oświetlenia w grze, tego jak współgra ono z obiektami w wirtualnym świecie, z wnętrzami oraz wzrokiem postaci . Zmian są tysiące i wszystkie one mają jeden cel - zwiększenie realizmu grafiki. Poszczególne poprawki są subtelne, ale w sumie dają dużą różnice i zwiększają immersję w wirtualny świat.

Jednocześnie wszystko to odbywa się bez żadnych dodatkowych efektów graficznych czy shaderów, dzięki czemu całość dobrze współpracuje z innymi modami, które zawierają te elementy.

Do zainstalowania modyfikacji wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Przy aktywacji projektu wyskoczy menu pozwalające wybrać jeden z kilku różnych wariantów. Standardowo polecamy opcję RLO- Vanilla (ewentualnie RLO- Vanilla + Dawnguard, jeśli posiadacie to DLC). Bardziej ambitni użytkownicy mogą zaznaczyć RLO-Custom Slection, co pozwoli ręcznie dopasować moda do własnych potrzeb poprzez skonfigurowanie poszczególnych jego elementów<br>

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz