Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Total Pro Basketball 2003 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Total Pro Basketball 2003 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku55,4 MB

pobrań1121

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji9 lutego 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

„Total Pro Basketball” pozwala na stworzenie własnej drużyny koszykówki i poprowadzenie jej do ostatecznego zwycięstwa. Zawsze można też wybrać jeden z profesjonalnych zespołów. Gracz wciela się w menadżera teamu, nie jest przy tym ograniczony do jednego sezonu, może nim zarządzać przez kilka lat. Gra cechuje się wydajnym silnikiem symulującym wydarzenia na parkiecie i poza nim. Do podstawowych zadań stojących przed graczem należą: ustalanie taktyki (na mecz lub cały sezon), dokonywanie transferów, negocjowanie cen, nadzorowanie treningów zawodników i zarządzanie finansami drużyny (pensje, premie, ceny biletów, sponsorzy, promocje).

Najistotniejszym elementem „TPB” są podlegli zawodnicy. Gracz musi wziąć pod uwagę wiele czynników, między innymi osobowość danego gracza i odpowiednio ich motywować. Nie można również zapomnieć o właścicielach danej drużyny, którzy stawiają określone cele. Należy zadbać o ich sukcesywne wypełnianie. Gracz może zatrudnić trenera, który zajmie się bezpośrednim nadzorem nad drużyną, będzie pomagał w polepszaniu umiejętności wybranych zawodników i utrzymywał morale ekipy na najwyższym możliwym poziomie.

  • data aktualizacji: 9 lutego 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 55,4 MB

Pliki do gry Total Pro Basketball 2003

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Total Pro Basketball 2003 demo 55,4 MB 2004.02.09 1,1K 0