Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Hobbit - +6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry The Hobbit . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku25,2 KB

data aktualizacji17 listopada 2003

pobrań3164

pobrań (7 dni)7

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

F1 - nieograniczona ilość życia

F2 - możesz bez ograniczeń wykonywać ataki specjalne

F3 - nieograniczona ilość monet (coins)

F4 - nieograniczona ilość kamieni (rocks)

F5 - łatwe otwieranie skrzyń

F6 - jedno uderzenie wystarczy aby zabić

F7 - przywraca normalny stan gry

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl