Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Hitman 2: Silent Assassin - v.1.2 +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hitman 2: Silent Assassin . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku3,4 MB

data aktualizacji8 maja 2012

pobrań33664

pobrań (7 dni)128

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Hitman 2: Silent Assassin trainer v.1.2 +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – tryb boga

NUMPAD2 – nielimitowana amunicja

NUMPAD3 – nie trzeba przeładowywać broni

NUMPAD4 – nie wywołujesz alarmu

NUMPAD5 – zepsuty tryb

Tryb slow motion do wybrania na ekranie tytułowym trainera.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz