Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

StarCraft II: Wings of Liberty - v1.2.2.17811 +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry StarCraft II: Wings of Liberty . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku205,1 KB

data aktualizacji24 lutego 2011

pobrań804

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

StarCraft II: Wings of Liberty trainer v1.2.2.17811 +1 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy skorzystaj z kombinacji ALT+TAB, by na chwilę wyjść z gry. Otwórz okno trainera i włącz opcję Unlimited Resources. Możesz już powrócić do gry, a będziesz dysponował nieskończoną ilością surowców.

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 1.2.2.17811 gry!

  • data aktualizacji: 24 lutego 2011
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 205,1 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl