Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

StarCraft II: Wings of Liberty - LostVikingMiniGame v1.0.3.16291 +3 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry StarCraft II: Wings of Liberty . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku499,4 KB

data aktualizacji14 września 2010

pobrań935

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

StarCraft II: Wings of Liberty trainer LostVikingMiniGame v1.0.3.16291 +3 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących ułatwień:

NUMPAD1 – 999 żyć

NUMPAD2 – 999 bomb

NUMPAD3 – 25000 punktów

Uwaga! Działanie trainera dotyczy wyłącznie wbudowanej mini-gry The Lost Viking (Zaginiony wiking). Warto dodać, że wymagane jest zakutalizowanie gry do wersji 1.0.3.16291.

  • data aktualizacji: 14 września 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 499,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl