Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

StarCraft - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry StarCraft z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku28,2 MB

pobrań10645

pobrań (7 dni)17

data aktualizacji7 lipca 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

StarCraft demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Potomkowie Ziemskich skazańców, wysłanych w kosmos w ramach eksperymentu, po awarii i podróży na skraj kosmosu pozostawieni są sami sobie. Po latach walk i burzliwych wydarzeń wyłania się Konfederacja, która silną ręką kontroluje cały sektor. Chwilę spokoju przerywa wzmożona aktywność nowopowstałej grupy rebelianckiej. Dodatkowo graniczna planeta układu zostaje zaatakowana i kompletnie zniszczona przez tajemniczych przybyszów, nazywających się Protossami. Jakby tego było mało, na arenie wydarzeń pojawia się też rasa Zergów, która infekuje i niczym szarańcza pożera życie na kolejnych planetach. Galaktyczna wojna jest nieunikniona.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę siłami Terran. Zawiera tutorial oraz trzy misje, które stanowią fabularny wstęp do wydarzeń opisanych w grze. Nie są to misje dostępne w pełnej wersji gry Starcraft.

  • data aktualizacji: 7 lipca 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 28,2 MB