Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Tropico 2: Zatoka Piratów - +6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Tropico 2: Zatoka Piratów . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku25,5 KB

data aktualizacji18 kwietnia 2003

pobrań3177

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Uruchom trainera. Gdy uruchomisz grę możesz używać klawiszy ALT+TAB aby przełączać się pomiędzy programami, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry

Pamiętaj, że używasz go na własną odpowiedzialność.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz