Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tropico 2: Zatoka Piratów

Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14

luckie, 4 września 2014, 12:42

Dziś piszemy m.in. o europejskiej dacie premiery The Evil Within, pracach nad grą Starbound oraz zapowiedzi Avernum 2: Crystal Souls. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Dyktatura powróci w Tropico 3

Hed, 29 stycznia 2009, 09:33

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o trwających pracach nad trzecią częścią serii Tropico. Chociaż grą zajmuje się nowa firma (Haemimont Games), znana przykładowo ze strategii o starożytnym Rzymie, to Tropico 3 pozostanie w dobrych starych klimatach. Powrócimy więc w zarysie do koncepcji umożliwiającej graczom wcielenie się w dyktatora, posiadającego pełną władzę nad swoją wyspą.

Tropico 3 zapowiedziane

Animol, 3 listopada 2008, 14:09

Zapowiada się na to, że zobaczymy kolejną odsłonę ekonomicznej gry w egzotycznych klimatach, a mianowicie Tropico 3. Produkcją zajmie się Haemimont Games, znane przede wszystkim z Imperium Romanum.

Poradnik: Tropico 2: Zatoka Piratów

Redakcja GRYOnline.pl, 9 grudnia 2003, 18:40

„Har, har, har! Witajcie szczury lądowe! Słyszałem wieści, że chcecie zostać piratami! I to nie takimi, co to handlują na bazarze płytami, ale krwawymi korsarzami rabującymi kosztowności i gwałcącymi białogłowy! Dobrze się składa, bo ja również postanowiłem zostać piratem. I mam nadzieję, że poniższe zapiski pochodzące z mojego dziennika pokładowego pomogą wam szczęśliwie zakończyć każdą misję i zdobyć w niej złoty medal! No to napijmy się rumu, a później do dzieła! Har, Har, Har!” - solucja Tropico 2, czyli zapiski korsarza.

Tropico 2 w zachodnich sklepach - w Polsce nie wiadomo czy w ogóle...

Fajek, 10 kwietnia 2003, 15:50

Dziś do zachodnich sklepów trafiła druga cześć znakomitej gry ekonomicznej Tropico. Tym razem okres w jakim przyjdzie nam grać w znaczący sposób odbiega od tego co widzieliśmy w części pierwszej. Zresztą już sam tytuł wiele zdradza - Tropico 2: Pirate Cove.

Tropico 2: Pirate Cove - GOLD

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 09:12

Firma wydawnicza Gathering of Developers oraz zespoły developerskie Pop Top Software oraz Frog City Software ogłosiły, iż gra zatytułowana „Tropico 2: Pirate Cove” została ukończona i na zachodzie znajdzie się w sprzedaży już ósmego kwietnia. W „Tropico 2”, w przeciwieństwie do pierwszej części gry, gdzie jako totalitarny władca gospodarowaliśmy zasobami małej wyspy, mamy okazję zostać prawdziwym piratem - władcą mórz południowych z okresu XVII wieku.

Demo i oficjalna strona Tropico 2: Pirate Cove

Łosiu, 14 lutego 2003, 09:53

Firmy Gathering of Developers oraz PopTop Software uruchomiły oficjalną witrynę internetową gry Tropico 2: Pirate Cove i równocześnie udostępniły wersję beta demo owego tytułu. Przypomnę, iż jest to sequel strategii ekonomicznej w której mogliśmy stać się dyktatorem małej karaibskiej wyspy w latach 50-tych XX wieku. Tym razem rzecz dzieje się w XVII wieku, a my stajemy się przywódcą piratów. Demo gry znajdziecie w naszym dziale Pliki.

Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko

eLKaeR, 11 lutego 2003, 07:07

Niemieckie źródła podają, iż korporacja Take 2 Interactive dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego na bieżący rok. Po raz pierwszy wymieniono dokładną datę rynkowego debiutu PeCetowej wersji bestsellerowej gry Grand Theft Auto: Vice City, ale ciągle nie ujawniono szczegółów, dotyczących oficjalnej premiery Duke Nukem Forever.

Take 2 Interactive odkrywa karty

eLKaeR, 18 grudnia 2002, 08:21

Gathering of Developers, Gotham Games, Rockstar Games i Talon Soft, to producenci oprogramowania rozrywkowego, którzy znajdują się obecnie pod opiekuńczymi skrzydłami korporacji wydawniczej Take 2 Interactive. Gdy patrzymy zatem przez pryzmat tak silnej bazy developerskiej, nie powinny nas absolutnie dziwić, ujawnione właśnie przez rzeczoną firmę, plany przyszłej rynkowej ofensywy.