Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Hearts of Iron III - Cheats Mod - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Hearts of Iron III . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,2 KB

pobrań13785

pobrań (7 dni)14

data aktualizacji7 stycznia 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Hearts of Iron III trainer Cheats Mod - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są mody do gry Hearts of Iron III. Możesz już uaktywnić mod o nazwie Cheat.

Uruchom grę, wybierz dowolny tryb rozgrywki i NAJNIŻSZY poziom trudności (Very Easy). Korzystanie z tego moda zapewni Ci między innymi szybką rekrutację jednostek, błyskawiczne opracowywanie nowych technologii oraz dużo surowców.

  • data aktualizacji: 7 stycznia 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 4,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Hearts of Iron III

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Hearts of Iron III - Cheats Mod trainer 4,2 KB 2010.01.07 13,8K 14