Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Hearts of Iron III - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Hearts of Iron III z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku615,2 MB

data aktualizacji5 sierpnia 2009

pobrań9550

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo
Hearts of Iron III demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Hearts of Iron 3 jest kolejną odsłoną serii cenionych strategii turowych, tematycznie nawiązujących do II Wojny Światowej. Gracz zajmuje się zarówno organizacją działań militarnych, jak i poznawaniem złożonych zależności gospodarczo-ekonomicznych, politycznych i społecznych. Główną atrakcją trzeciej części cyklu jest możliwość toczenia zmagań na ogromnej mapie świata gry, podzielonej na około 10000 prowincji.

Akcja programu osadzona została w latach 1936-1948. Dzięki takiemu zabiegowi gracz ma czas, aby przygotować wybrane przez siebie państwo do wojennej pożogi, która ogarnęła świat w 1939 roku. Warto zwrócić uwagę, że autorzy Hearts of Iron III, szwedzka firma Paradox, bardzo poważnie traktują historię, dzięki czemu wszystkie autentyczne wydarzenia mające miejsce w okresie owych dwunastu lat mają olbrzymią szansę zaistnieć również w grze. Wszystko bowiem zależy od sposobu prowadzenia rozgrywki i stanu posiadania terytorialnego osoby zasiadającej przed komputerem.

Uwaga: Demo zawiera tutorial oraz kampanię z roku 1939. Pozwala na rozegranie pierwszych 4 miesięcy IIWŚ następującymi nacjami: Niemcy, Francja, Polska, Wielka Brytania.

  • data aktualizacji: 5 sierpnia 2009
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 615,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl