Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Trine - v1.0.3 +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Trine . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku1 MB

pobrań1741

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji30 listopada 2009

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry, a w trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – nieskończona ilość energii

NUMPAD3 – 9999999 punktów doświadczenia

NUMPAD4 – super obrażenia

NUMPAD5 – tryb przemieszczania się w przestrzeni (do poruszania aktualnie wybraną postacią używaj klawiszy strzałek)

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją pudełkową gry oraz z wersją pobraną za pośrednictwem usługi Steam. Wymagane jest zainstalowanie trzeciego oficjalnego patcha (1.0.3) z dnia 28 lipca 2009 roku.

  • data aktualizacji: 30 listopada 2009
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 1 MB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.