Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Trine - v1.0.9 +4 Steam Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Trine . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku849,8 KB

pobrań1046

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji11 października 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – nielimitowana mana

NUMPAD3 – nielimitowane zapasy tlenu

NUMPAD4 – uaktywnienie systemu teleportów: NUMPAD5 zapisuje pozycję, NUMPAD6 ją wczytuje, a NUMPAD7 przywraca lokację początkową

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 1.0.9 gry pobraną za pośrednictwem sieciowej usługi Steam.

  • data aktualizacji: 11 października 2011
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 849,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.