Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Terrorist Takedown 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Terrorist Takedown 2 z gatunku Gry Akcji na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku553,5 MB

data aktualizacji6 grudnia 2007

pobrań7989

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Terrorist Takedown 2 to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin, który został zapoczątkowany w 2004 roku przez polską firmę CITY Interactive. Tym razem twórcy programu przenoszą nas do bliżej nieokreślonego kraju na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa bezpardonowa wojna pomiędzy tytułowymi terrorystami, a siłami rządowymi, pragnącymi za wszelką cenę utrzymać pokój.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach tej serii, tak i w Terrorist Takedown 2 wcielamy się w doskonale wyszkoloną maszynę do zabijania. Pracując dla sił stabilizacyjnych gracz zmierzy się z wrogą partyzantką, strzelającą nie tylko do żołnierzy, ale również do cywilów. Uwalnianie zakładników, chronienie bezbronnych mieszkańców przed samobójczymi atakami, czy wreszcie tradycyjne dla strzelanin misje, w których musimy wyeliminować wszystkich bojowników – w sześciu bardzo rozbudowanych misjach gracz ma pełne ręce roboty.

Uwaga: Demo zawiera jedną misję oraz Intro.

  • data aktualizacji: 6 grudnia 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 553,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl