Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Fantasy Wars - +6 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Fantasy Wars . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku140,4 KB

data aktualizacji23 listopada 2007

pobrań1839

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Fantasy Wars trainer +6 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1, znajdując się w menu głównym gry. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego uruchom dowolną misję. Będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy (blok numeryczny!):

NUMPAD1 – więcej punktów zdrowia

NUMPAD2 – mniej punktów zdrowia

NUMPAD3 – wyłączenie opcji modyfikacji punktów zdrowia

NUMPAD4 – ustala ilość tur na 1

NUMPAD5 – dodatkowa gotówka (1000000)

NUMPAD6 – punkty doświadczenia

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz