Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fantasy Wars

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Rayman Origins, Star Wars) 10/11/11

Jiker, 10 listopada 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wspieraniu weteranów przez Activision, demie Rayman Origins oraz tajemniczych domenach dotyczących cyklu Star Wars.

Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)

Vercetti, 2 marca 2009, 13:24

Kolejny udany tydzień za nami. W ciągu minionych siedmiu dni do polskich sklepów trafiło czternaście premierowych gier – w tym te najbardziej oczekiwane. Na sklepowych półkach zameldowało się m.in. A Vampyre Story, Silent Hill: Homecoming, Halo Wars oraz Killzone 2. Powodów do narzekania nie mają więc ani posiadacze pecetów, ani konsol.

Poradnik: Fantasy Wars

Redakcja GRYOnline.pl, 6 maja 2008, 18:55

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Fantasy Wars. W niniejszym tekście skupiłem się przede wszystkim na opisie poszczególnych misji. Znajdziesz tu szczegółowe mapy z najważniejszymi miejscami oraz rozmieszczeniem wojsk przeciwnika. W każdej misji podany jest sposób rozwiązania zarówno zadań głównych jak i dodatkowych."

Gry firmy 1C Company w ofercie systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 31 maja 2007, 09:40

Szwedzka firma GamersGate AB poinformowała wczoraj, że stworzony przez nią system elektronicznej dystrybucji zostanie poszerzony o gry komputerowe, wydawane przez koncern 1C Company. Pierwszym owocem współpracy obu stron jest produkt o nazwie You are Empty, który wczoraj zadebiutował w Internecie.

Zmiana nazwy gry Mythic Wars

Basza, 1 marca 2007, 12:15

Przedstawiciele firm 1C i Ino-Co właśnie oświadczyli, że tworzona przez nich gra strategiczna Mythic Wars od dziś będzie się nazywać Fantasy Wars. Światowa premiera tej produkcji zapowiedziana jest na maj bieżącego roku. Polskim dystrybutorem, podobnie jak w przypadku innych gier rosyjskiej firmy 1C jest firma Cenega Poland.