Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku132,5 KB

pobrań1694

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji17 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopie bezpieczeństwa znajdujących się tam plików, tak aby ich nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni profil użytkownika. Odblokujesz sobie dostęp do wszystkich scenariuszy. Ponadto każda ze spraw śledczych będzie już ukończona na najwyższym poziomie mistrza (Master). Równolegle odblokowane zostaną bonusowe materiały, między innymi filmy, grafiki koncepcyjne, czy zbierane okazy insektów.

  • data aktualizacji: 17 października 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 132,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody - Unlocker trainer 132,5 KB 2007.10.17 1,7K 0