Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas: Niezbite dowody

Dwie nowe gry na podstawie serialu CSI zapowiedziane

Hed, 13 sierpnia 2010, 09:59

Firma Ubisoft pracuje nad dwoma nowymi grami na podstawie popularnego serialu CSI, który jest emitowany od wielu lat prawie na całym świecie i doczekał się już nawet pobocznych serii. Pierwsza z nowych produkcji - CSI: Fatal Conspiracy – trafi na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii w październiku tego roku. Jej producentem jest uznane studio Telltale Games.

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Znamy datę premiery gry Dark Messiah of Might and Magic: Elements w Europie

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2008, 11:07

Już za niespełna miesiąc użytkownicy konsol Xbox 360 będą mogli kupić grę Dark Messiah of Might and Magic: Elements. Konwersja znanego posiadaczom „blaszaków” programu zadebiutuje na europejskim rynku 8 lutego 2008 roku.

Poradnik: CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence

Redakcja GRYOnline.pl, 10 października 2007, 23:53

"Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Crime Scene Investigation: Hard Evidence”. Tekst ten w całości składa się z bardzo obszernego opisu wszystkich pięciu spraw śledczych, których ukończeniem zajmujemy się w trakcie gry."

Gra CSI: Hard Evidence w wersji dla Xboxa 360 i Wii zapowiedziana

Major Doktor Upiorna, 24 lipca 2007, 12:12

W pierwszej połowie czerwca podaliśmy Wam, że jeden ze sklepów internetowych w swojej ofercie zamieścił grę CSI: Hard Evidence dedykowaną nie tylko PeCetom, ale także konsolom Xbox 360 i Wii. Obecnie możemy potwierdzić przekazane wówczas informacje i oficjalnie napisać, że prowadzone są prace nad przygodami ekipdy dochodzeniowej w wersjach dla wszystkich wyżej wymienionych platform sprzętowych.

Posiadacze konsol Xbox 360 i Wii również dostaną grę CSI: Hard Evidence?

Major Doktor Upiorna, 13 czerwca 2007, 11:11

Od kilku miesięcy wiemy, że we wrześniu bieżącego roku posiadacze PeCetów dostaną kolejną grę, powstałą na kanwie popularnego serialu telewizyjnego o nazwie CSI: Crime Scene Investigation. Obecnie jednak okazało się, że najprawdopodobniej użytkownicy owych komputerów osobistych nie są jedyną grupą docelową tytułu CSI: Hard Evidence.

Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2006, 08:56

CSI: Crime Scene Investigation, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat (emitowany w telewizyjnej Dwójce w poniedziałki po północy) doczeka się kolejnej adaptacji w postaci gry komputerowej – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. Program, który nosi tytuł Hard Evidence, pozwoli dołączyć do ekipy specjalistów z Las Vegas i rozwiązać wiele intrygujących zagadek kryminalnych.