Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Tajne Akta: Tunguska - aktualizacja do gry wersja - v.1.03 PL - Download

Uaktualnienie (patch) do gry Tajne Akta: Tunguska z gatunku Gry Przygodowe, wersja v.1.03 PL, data publikacji 4 września 2007.

typ plikuAktualizacja do gry

rozmiar pliku222,8 MB

pobrań6858

pobrań (7 dni)6

data aktualizacji4 września 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

wersja: v.1.03 PL

Poprawka systemowa przeznaczona do polskiej wersji gry Secret Files: Tunguska.

1. Aktualizacja 1.03 gry Tunguska - Tajne akta!

-----------------------------------------------

- Pełna kompatybilność z Windows Vista

- poprawiono współpracę z płaskimi ekranami (TFT, LSD, Plazma) ze stałą rozdzielczością ekranu. Aby z niej skorzystać proszę uaktywnić w programie konfiguracyjnym opcję "Użyj rozdzielczości pulpitu"

2. Aktualizacja 1.02 gry Tunguska - Tajne akta!

-----------------------------------------------

- zmiana zakończenia gry,

- dodanie Kina sekwencji animowanych

Dodatkowo:

W przypadku większości starych systemów (na przykład laptopów ze zintegrowanymi kartami graficznymi) nie ma potrzeby aktualizacji sterowników karty graficznej. Niektóre starsze sterowniki powodowały, że pewne elementy, zintegrowane z grą pod postacią filmów wideo (takie jak pułapki na szczury, drzwi kliniki na Kubie itd.), nie działały prawidłowo. Problem ten został rozwiązany dzięki Martinowi.

Systemy z procesorami dwurdzeniowymi czasami powodowały problemy z koordynacją czasową (dotyczyło to na przykład scen z udziałem Niny). Ten problem również udało się rozwiązać: nie trzeba już ręcznie wyłączać jednego z procesorów.

Na zakończenie przedstawiamy kilka wskazówek przygotowanych przez zespół pomocy technicznej:

- Jeżeli pojawi się komunikat o błędzie "Nie udało się wczytać pliku" i gra zawiesi się, będzie to oznaczać, że instalacja została wykonana nieprawidłowo. Problem może być spowodowany uszkodzoną pamięcią RAM lub sprzętem.

- Przyczyną zgłaszanych zawieszeń gry, których nie udało nam się odtworzyć, jest najprawdopodobniej uszkodzona pamięć RAM. Istnieją różnego rodzaju narzędzia pozwalające sprawdzić pamięć RAM, takie jak Windows Memory Diagnostic firmy Microsoft.

- Program użytkowy ATI Tray Tools wyprodukowany przez inną firmę niż ATI może spowodować zawieszenie się gry zaraz po jej uruchomieniu. W takim przypadku zalecamy zamknięcie programu ATI Tray Tools przed uruchomieniem gry Tajne akta: Tunguska.

- W przypadku problemów z dźwiękiem należy sprawdzić, czy akceleracja sprzętowa dźwięku nie jest zbyt wysoka lub zbyt niska (wypróbowując różne ustawienia). Proszę również sprawdzić, czy koder dźwięku "Windows PCM Converter" został wyłączony (Ustawienia-> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio

–> Sprzęt –> Kodery-dekodery audio -> Właściwości -> Właściwości –> Microsoft PCM Converter -> Właściwości).

- Jeżeli podczas wczytywania gry pojawi się komunikat o błędzie "Błąd GetDeviceCaps.", będzie to oznaczać, że na komputerze nie jest zainstalowany sterownik grafiki z akceleracją sprzętową (na przykład domyślny sterownik Microsoft VGA). W takim przypadku zalecamy instalację odpowiedniego sterownika (powinien się on znajdować na płycie CD dołączonej do karty graficznej).

  • data aktualizacji: 4 września 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 222,8 MB