Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Assault - GER - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Star Assault z gatunku Gry Symulacje w wersji GER na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku267,7 MB

data aktualizacji21 czerwca 2007

pobrań1642

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

Star Assault to kosmiczna strzelanina, zaprojektowana przez studio GamesArk. Cechą wyróżniającą wymienioną pozycję spośród innych tego typu tytułów jest fakt, że za jej powstaniem stoją jedynie dwie osoby, duet niemieckich programistów tworzących swe dzieło wyłącznie przy wykorzystaniu własnych środków finansowych.

Fabuła gry przenosi nas do XXIII wieku, kiedy to ludzkość poważnie zadarła z rasą obcych. Kosmici okazali się na tyle niebezpieczni, że nie tylko opanowali naszą rodzimą planetę, ale pojawili się również w innych zakątkach wszechświata. Znacznie utrudniło to życie mieszkańców Ziemi, a w szczególności pilotów statków kosmicznych, którzy, aby móc podróżować na duże odległości, każdego dnia musieli stawiać czoła wrogiej nacji. Graczowi dane jest wcielić się właśnie w postać jednego z takich bohaterów, a jego zadanie sprowadzone zostało do zniszczenia wszystkiego, co niehumanoidalne.

Uwaga: Demo w niemieckiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 21 czerwca 2007
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 267,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl