Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - russian multiplayer beta - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla z gatunku Gry Akcji w wersji russian multiplayer beta na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku420,7 MB

data aktualizacji19 marca 2007

pobrań16492

pobrań (7 dni)20

Pobierz plik za darmo
S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla demo russian multiplayer beta - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Trójwymiarowa gra akcji z elementami RPG stworzona przez zespół GCS Game World, znany przede wszystkim z Codename: Outbreak i serii Cossacks. W roku 2006, straszliwa katastrofa spowodowała eksplozję sarkofagu stworzonego wokół uszkodzonego reaktora elektrowni atomowej w Chernobylu. Pył radioaktywny został rozniesiony na wielkie tereny i przyniósł śmierć ludziom, zwierzętom i roślinom. Obszar w promieniu trzydziestu kilometrów wokół elektrowni został otoczony przez armię, a specjalna komisja nie potrafiła ustalić przyczyn katastrofy. Radioaktywna Strefa wciąż się poszerzała, a w jej wnętrzu zauważano coraz więcej anomalii naturalnych. Tajemnicza siła dosłownie rozdzierała organizmy żywe na pół lub powodowała nie gojące się rany. Nieliczne ekspedycje do wnętrza Strefy napotykały na zwierzęta-mutanty, które nie wyglądały jak naturalne skutki skażenia. Katastrofa, mutanty, anomalie i skażenie - wszystko razem wyglądało jak dokładnie zaplanowana konspiracja...

Uwaga: Multiplayer beta gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w języku rosyjskim. Istnieje możliwość wprowadzenia angielskich opisów w menu – wystarczy tylko rozpakować to archiwum do katalogu z grą.

  • data aktualizacji: 19 marca 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 420,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl