Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Europa Universalis: Mroczne Wieki - + 6 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Europa Universalis: Mroczne Wieki . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku27,3 KB

data aktualizacji14 listopada 2006

pobrań4035

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu z grą, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

1 – gracz otrzymuje dużą ilość gotówki

2 – gracz otrzymuje dużą ilość punktów prestiżu

3 – zwiększa pobożność

4 – zwiększa lojalność

5 – nielimitowana liczba oblężeń

6 – szybsze oblężenia

7 – przywraca wszystkie ustawienia do stanu początkowego

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl