Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Medieval II: Total War - Gold - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Medieval II: Total War z gatunku Gry Strategiczne w wersji Gold na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku639,9 MB

data aktualizacji27 października 2006

pobrań32756

pobrań (7 dni)14

Pobierz plik za darmo
Medieval II: Total War demo Gold - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Medieval II: Total War to czwarta odsłona bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych autorstwa pracowników zespołu Creative Assembly. Jak wskazuje tytuł, opisywana produkcja nawiązuje do drugiej części cyklu, co oznacza, że jego wielbiciele ponownie przenoszą się w burzliwe czasy Średniowiecza.

Akcja drugiego Medievala toczy się w latach 1080-1530. Twórcy postawili na autentyczność i wierne odtworzenie realiów tego okresu. Gracze prowadzą działania nie tylko na Starym Kontynencie, lecz także w Ameryce Środkowej i Południowej (walki z Aztekami) oraz na Bliskim Wschodzie (krucjaty mające na celu odzyskanie przez chrześcijan Ziemi Świętej).

Uwaga: Demo zawiera cztery bitwy: Battle of Hastings (pełni rolę tutoriala), Battle of Pavia, Battle of Agincourt oraz Battle of Otumba (siły Hernana Cortésa. kontra armia Azteków).

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl