Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Heroes of Might and Magic V - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Heroes of Might and Magic V z gatunku Gry Strategiczne w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku691 MB

pobrań11406

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji27 kwietnia 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Heroes of Might & Magic V to kolejna, piąta już odsłona kultowej serii turowych gier strategicznych, traktującej o przygodach tytułowych bohaterów mocy i magii. Za przygotowaniem omawianego programu stoją pracownicy studia developerskiego Nival Interactive, którzy w przeszłości opracowali takie pozycje jak m.in. Blitzkrieg, Silent Storm czy Etherlords.

Uwaga: Demo umożliwia zabawę w trybie pojedynczego gracza na jednej z trzech map, które znajdą się w pełnej wersji gry. Ponadto daje możliwość rozgrywki wieloosobowej w zupełnie nowym trybie pojedynku (duel).

W polskiej wersji językowej głosy bohaterom użyczyły największe gwiazdy estrady i kina. Grając w demo Heroes of Might and Magic V będziecie mogli usłyszeć Bogusława Lindę, Małgorzatę Foremniak, Wiktora Zborowskiego. Natomiast w pełnej wersji gry wystąpią także Daniel Olbrychski i Tatiana Okupnik.

  • data aktualizacji: 27 kwietnia 2006
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 691 MB