Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 marca 2014, 17:22

Kody do gry Fahrenheit (odwłoanie do Omikron The Nomad Soul) PC

Wstęp

Fahrenheit to gra przygodowa wykorzystująca elementy thrillera paranormalnego. W 2005 roku Nowym Jorkiem wstrząsnęła fala morderstw popełnianych przez zwykłych obywateli. Gracz wciela się w Lucasa Kane’a, który również zabił obcą mu osobę i teraz próbuje się dowiedzieć dlaczego to zrobił.

Triki do gry

Odwłoanie do Omikron The Nomad Soul

Na początku gry budzisz Tyler, a na biurku nieopodal znajduje się figurka. Sprawdź ją, a zobaczysz napis "This is a figurine of Sox, a character from my favorite videogame." Sox to robot z gry Omikron The Nomad Soul.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 marca 2014