Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 października 2011, 16:11

Kody do gry RAGE (lista kodów) PC

Kody do gry

LISTA KODÓW (PIERWSZA METODA WPROWADZANIA)

Udaj się do menu głównego gry i wybierz z niego opcję wprowadzania kodów (Cheats). Możesz teraz wpisać jedno z przedstawionych poniżej haseł:

actionescape – nieskończona ilość ogniw paliwowych

cosmittack – nieskończona ilość amunicji

doomsday – nieskończona ilość rakiet

rawrboom – nielimitowany tryb furii

richstick – otrzymanie 10000 sztuk złota

spazattack – odblokowanie wszystkich broni

LISTA KODÓW (DRUGA METODA WPROWADZANIA)

Utwórz skrót do głównego pliku wykonywalnego (.exe) gry i umieść go na pulpicie. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie i wybierz Właściwości. Przejdź do zakładki Skrót i zajmij się edycją pola Element docelowy. Musisz na samym końcu dopisać parametr +set com_allowconsole 1. Możesz już uruchomić grę. Wciśnij klawisz tyldy (~) w celu uaktywnienia okna konsoli i wpisz jeden z poniższych kodów:

cvarAdd g_ammoSwitchDelay x – ustalenie opóźnienia zmiany amunicji na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 600)

cvarAdd g_EnableGore -1 – wyłączenie krwi i brutalnych scen

cvarAdd g_fov x – ustalenie pola widzenia na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 80)

cvarAdd g_infiniteAmmo 1 – nieskończona ilość amunicji (cvarAdd g_infiniteAmmo 0 wyłącza)

cvarAdd g_permaGodMode 1 – nieśmiertelność (cvarAdd g_permaGodMode 0 wyłącza)

cvarAdd g_playerHealthPerSecond x – ustalenie tempa regeneracji zdrowia bohatera na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 5)

cvarAdd g_playerHealthRegenDelay x – ustalenie szybkości rozpoczęcia regeneracji zdrowia bohatera na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 5)

cvarAdd g_vendorSalePriceScale -1 – wszystkie przedmioty kosztują tylko 1 dolara

cvarAdd g_weaponkick 0 – brak rozrzutu przy prowadzeniu ostrzału

cvarAdd pm_jumpheight x – ustalenie wysokości skoku na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 52)

cvarAdd pm_sprintspeed x – ustalenie szybkości sprintu bohatera na poziomie x (zamiast x musisz wprowadzić inną wartość – domyślnie jest to 450)

cvarAdd pm_togglesprint 1 – bieganie bez żadnych ograniczeń (cvarAdd pm_togglesprint 0 wyłącza)

cvarAdd vehicle_god 1 – niezniszczalne pojazdy (cvarAdd vehicle_god 0 wyłącza)

vehicle_infiniteboost 1 – nielimitowane turbo (vehicle_infiniteboost 0 wyłącza)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 października 2011