Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 marca 2010, 16:00

Kody do gry Just Cause 2 (prostszy start; easter eggs) PC, X360, PS3

Triki do gry

Prostszy start

Po rozpoczęciu nowej kampanii i rozwiązaniu dwóch misji będziesz mógł przystąpić do swobodnej eksploracji wyspy. Proces zabezpieczania początkowych lokacji możesz sobie znacznie uprościć, a mianowicie odnaleźć bazę wojskową zlokalizowaną na południe od miejsca startu (jest ona w dżungli). Baza ta jest słabo broniona, dzięki czemu nie musisz się specjalnie przygotowywać do ataku. Po rozprawieniu się z przeciwnikami warto zainteresować się opancerzonym pojazdem bojowym stojącym w bazie oraz dwoma skrytkami z amunicją. Używanie pojazdu opancerzonego pozwoli Ci unikać ataków wroga i jednocześnie skutecznie niszczyć elementy otoczenia.

Gotówkę potrzebną na dokonywanie zakupów na czarnym rynku możesz dość łatwo pozyskiwać przystępując do wyścigów. Odszukaj sobie wyścig, który można szybko i łatwo wygrać, powtarzając go dowolną ilość razy.

Easter eggs

Balon – Musisz udać się do współrzędnych X7392, Y16151.

Nawiązanie do filmu Jestem legendą – Musisz udać się do współrzędnych X18207, Y21543.

Nawiązanie do serialu Lost – Dokonaj przelotu samolotem nad północno-zachodnią wyspą, a w wyniku uderzenia pioruna Twoja maszyna zostanie zniszczona. Wyskocz z samolotu. W trakcie opadania możesz zauważyć wrak samolotu Oceanic 815. Znany z serialu właz odnajdziesz z kolei w dżungli (koordynaty to X1656, Y4309).

Pistolet zabawka – Musisz udać się do współrzędnych X4249, Y25990.

Wieloryb – Musisz udać się do współrzędnych X29611, Y31332.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 marca 2010