Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 listopada 2009, 13:47

Kody do gry Ratchet & Clank: A Crack in Time PS3

Triki do gry

Bonusy z tytułu posiadania poprzednich gier z serii

Jeżeli na twardym dysku konsoli znajdują się zapisane stany gry z poprzednich odsłon cyklu Ratchet & Clank to możesz liczyć na pewne bonusy. Posiadanie save’ów z gry Ratchet & Clank: Tools of Destruction zagwarantuje Ci niższe ceny na wybrane modele broni (Buzz Blades, Groovitron Glove, Mag-Net Launcher, Mr. Zurkon, Negotiator). Posiadanie save’ów z gry Ratchet & Clank: Quest for Booty odblokuje z kolei piracki kapelusz Ratcheta (okno społeczności).

Ukryte tryby

Tryb eksploracji muzeum – Zbierz 40 Zoni i pokonaj lorda Vorselona.

Tryb New Game+ – Ukończ grę na standardowym poziomie trudności. Tryb ten cechuje się możliwością korzystania z posiadanych przedmiotów, aczkolwiek przeciwnicy są znacznie trudniejsi do pokonania.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 listopada 2009