Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 czerwca 2006, 12:06

Heroes of Might and Magic V PC

Wejdź do folderu, w którym zainstalowałeś grę, a następnie otwórz katalog o nazwie PROFILES. Zlokalizowany jest tu plik autoexec.cfg. Zrób kopię zapasową, a następnie dokonaj jego edycji przy pomocy dowolnego edytora tekstowego. Dopisz linijkę:

setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

Zapisz plik i uruchom grę. W trakcie zabawy naciśnij klawisz ~ (tylda), aby uaktywnić konsolę i wpisz którykolwiek z poniższych kodów:

add_exp x – dodaje aktywnemu bohaterowi punkty doświadczenia (gdzie x to wybrana liczba);

add_gold x – dodaje pieniędzy (gdzie x to wybrana liczba);

add_all_spells – wybrany bohater uczy się wszystkich zaklęć;

clear_money – usuwa pieniądze i surowce z konta gracza;

set_hero_luck_morale x y – ustala poziom szczęścia i morale wybranego bohatera (gdzie x to wartość szczęścia, a y to wartość morale).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 czerwca 2006