Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 marca 2001, 11:24

Gorky 17 (kody) PC

Wstęp

Gorky 17 to jedna z najsłynniejszych polskich gier komputerowych, stworzona przez studio Metropolis Software. Jest to strategia z elementami przygodówek, w której wcielamy się w Cole’a Sullivana – dowódcę oddziału wojskowego wysłanego na teren tajnego kompleksu laboratyjnego, w którym dzieją się dziwne rzeczy.

Kody do gry

Uruchom grę z parametrem anch760722. Podczas dowolnego momentu w grze wciśnij ~ i wpisz "heal" zatwierdzając Enterem. Znów wciśnij ~, a wybrana postać będzie mieć 100% HP.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 marca 2001