Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 28 listopada 2020, 13:22

Hyrule Warriors: Age of Calamity (Mini Guardian) Switch

Wstęp

Hyrule Warriors: Age of Calamity jest stworzonym przez studio Omega Force spin-offem serii The Legend of Zelda. Fabularnie stanowi on prequel Breath of the Wild. W trakcie zabawy bierzemy udział w wydarzeniach, które doprowadziły do upadku królestwa Hyrule. Obejmujemy kontrolę nad jednym z kilku dostępnych bohaterów (z Linkiem na czele), którzy muszą pokonać kolejne poziomy wypełnione hordami wrogów. Od czasu do czasu przyjdzie im także stawić czoła ogromnym bossom, których pokonanie wymaga zastosowanie odpowiedniej strategii.

Triki do gry

Mini Guardian

Aby móc poruszać Mini Guardianem podczas ekranu wczytywania, skorzystaj z L, R i B.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2020