Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 października 2020, 13:20

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas (triki) PS4, XONE

Wstęp

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas jest stworzoną przez studio Toys for Bob kolejną odsłoną popularnego cyklu trójwymiarowych gier zręcznościowych. W trakcie zabawy po raz kolejny wcielamy się w słynnego jamraja, który tym razem musi powstrzymać tercet łotrów - Neo Cortexa, Dr. N. Tropy'ego i Uka Ukę przed zawładnięciem całym multiwersum. Po drodze, podobnie jak w przypadku poprzednich przedstawicieli serii, przemierzmy szereg różnorodnych poziomów, unikać pułapek oraz innych zagrożeń oraz eliminować wrogów, głównie poprzez skakanie im na głowy lub uderzanie w nich podczas kręcenia piruetów.

Triki do gry

Triple Spin

Po pokonaniu ostatniego bossa zostaniesz nagrodzony ruchem Triple Spin.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 października 2020