Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 1 sierpnia 2020, 13:01

Point Blank DS (triki) NDS

Wstęp

Point Blank DS jest stworzoną przez firmę Bandai Namco Entertainment kolorową grą zręcznościową. Tytuł stanowi zbiór 40 konkurencji, w których musimy ustrzelić za pomocą posiadanej przez nas broni najróżniejsze stworzenia pojawiające się na ekranie - kurczaki, kaczki, pingwiny, kościotrupy, kosmitów itp. W ferworze rozwałki trzeba cały czas pamiętać o stanie naszej amunicji oraz upływającym czasie. Gra oferuje kilka trybów zabawy, w tym rywalizację z innym graczem przez sieć.

Triki do gry

Wiadomości

Wiadomość

Jak odblokować?

An Analog Brain

Zdobądź 10 tytułów.

Beat The Old Timer

Zdobądź 25 tytułów.

Total Insanity

Zdobądź 50 tytułów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 1 sierpnia 2020