Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 19 stycznia 2020, 20:21

Ico (triki) PS2

Wstęp

Ico jest przeznaczoną wyłącznie na konsolę PlayStation 2 niezwykłą trzecioosobową grą przygodowo-zręcznościową. Głównym bohaterem tytułu jest dwunastoletni chłopak z tajemniczymi rokami na głowie, który zostaje uznany za zły omen i wywieziony do zamku, gdzie ma dokonać swojego żywota. Protagoniście udaje się jednak uwolnić i wraz z dziewczyną o imieniu Yorda stara się wydostać z przerażającego budynku. Po drodze naszym podopiecznym przyjdzie zmierzyć się z wieloma zróżnicowanymi zagadkami, licznymi przeszkodami, a także próbującymi porwać dziewczynę cieniami.

Triki do gry

Tryb dla dwóch graczy

Ukończ grę raz, obejrzyj napisy końcowe i po ponownym uzyskaniu kontroli nad Ico udaj się na brzeg morza i poszukaj Yordy. Gdy obaczysz prawdziwe zakończenie, zapisz stan gry i ponownie uruchom kampanię. Teraz druga osoba będzie mogła kontrolować dziewczynę.

Alternatywne zakończenie

Tuż po zakońćzeniu gry i obudzeniu się na plaży, udaj się w stronę klifów i idź dalej wzdłuż wybrzeża. Po drodze powinieneś natknąć się na dużą skałę z arbuzami w pobliżu. Wybierz jeden z nich i rusz na poszukiwanie Yordy. Gdy do niej dotrzesz, ujrzysz humorystyczny filmik.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 stycznia 2020