Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 listopada 2019, 13:34

Crash Bandicoot 3: Warped (triki) PS3, PSP, PSV

Wstęp

Crash Bandicoot 3: Warped jest kolejną odsłoną kultowego cyklu trójwymiarowych platformówek od studia Naughty Dog. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego jamraja, który wraz ze swoją siostrą Coco (również postać grywalna) przenosi się w czasie i stara się powstrzymać niecne plany złego demona Uka Uka i jego wspólników – doktora Neo Corteksa oraz doktora Nefariousa. Po drodze para bohaterów odwiedzi szereg różnorodnych lokacji, pełnych przeciwników, przepaści, niebezpiecznych pułapek oraz owoców wumpa do zebrania.

Triki do gry

Ukryty poziom Eggipus Rex

Aby odblokować ukryty poziom, Eggipus Rex, udaj się do Dino Might i obierz ścieżkę żółtego klejnotu. Podczas pościgu pozwól, by drugi pterodaktyl cię zaatakował. Nie zabije cię, lecz zabierze na sekretną planszę.

Ukryty poziom Hot Coco

W świecie numer 14 (Road Crash) pilnuj lewej strony ekranu. Gdy pojawi się żółty znak z głową obcego na nim, uderz w niego, a przeniesiesz się do ukrytego poziomu.

Turbo w poziomach motocyklowych

Na dowolnym poziomie motocyklowym poczekaj, aż na starcie zapali się drugie czerwone światło. Następnie wciśnij i przytrzymaj X. To powinno dać ci dodatkowe przyspieszenie na początku.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 listopada 2019