Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 10 - poradnik do gry

FIFA 10 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Trening | Tryb menedżerski w FIFA 10 poradnik FIFA 10

Trening

Trening ma na celu zwiększenie umiejętności zawodników. Ustala się go wchodząc do Gabinet / Kalendarz . Będąc w zakładce "Kalendarz" należy wybrać dzień, w którym chcesz zaplanować trening, a następnie wybrać jego rodzaj. W jednym tygodniu drużyna może trenować maksymalnie 3 razy. Podczas treningu zawodnicy szybko się męczą, dlatego nie stosuj cały czas treningu dla tej samej formacji. Możesz też dać wolne swoim zawodnikom przed ważnymi meczami, aby mieli czas na zregenerowanie sił. Najważniejsze jest ciągłe śledzenie kondycji swoich zawodników i odpowiednie reagowanie na to w planowaniu treningów.

Jakość treningów zależy także od poziomu kadry - Trening | Tryb menedżerski w FIFA 10 - FIFA 10 - poradnik do gry

Jakość treningów zależy także od poziomu kadry. Możesz go zwiększać w Gabinet / Usprawnienia kadry . Znajdziesz tam trenera bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników . Warto w nich systematycznie inwestować, aby trening przynosił lepsze efekty. Na początku lepiej jednak rozwinąć personel medyczny , który spowoduje, że zawodnicy nie będą się tak szybko męczyć.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie