Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyścigi uliczne | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV poradnik Grand Theft Auto IV

Wyścigi uliczne

Kiedy zakończysz misję "No. 1" zadzwoni do Ciebie Brucie. Od tego momentu, dzwoniąc do niego i wybierając opcję Race będziesz mógł wziąć udział w wyścigach ulicznych. Po wykonaniu telefonu wskaże on nam na radarze miejsce, w którym musimy się stawić, by wyścig rozpocząć.

Wziąć udział w wyścigu możemy siedząc w dowolnym pojeździe, jednak jak wiadomo - im szybszy, tym lepszy - Wyścigi uliczne | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Wziąć udział w wyścigu możemy siedząc w dowolnym pojeździe, jednak jak wiadomo - im szybszy, tym lepszy. Naszym zadaniem jest ukończenie go na jak najlepszej pozycji. Trasę obrazują znaczniki, takie jak na powyższym rysunku - widzimy niestety tylko ten, przez którego musimy w najbliższej kolejności przejechać.

Zawsze na szczęście możemy skorzystać z klawisza Caps Lock, który skupi obraz kamery na najbliższym punkcie kontrolnym - Wyścigi uliczne | Aktywności dodatkowe | Grand Theft Auto IV - Grand Theft Auto IV - poradnik do gry

Zawsze na szczęście możemy skorzystać z klawisza Caps Lock, który skupi obraz kamery na najbliższym punkcie kontrolnym. Wyścig przegramy, jeśli z naszej winy któryś z pozostałych uczestników go nie ukończy.