Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Mirror's Edge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Mirror's Edge - poradnik do gry

Mirror's Edge - poradnik do gry

Skacz i walcz z systemem. Poradnik do gry „Mirror’s Edge” zawiera opis przejścia treningu, prologu oraz wszystkich dziewięciu rozdziałów składających się na tryb fabularny, a także wskazówki na temat ukrytych toreb, pełna lista osiągnięć oraz porady dotyczące ich odblokowywania.

Mam przyjemność oddać do Twojej dyspozycji poradnik do gry Mirror's Edge, przygotowanej przez studio Digital Illusions Creative Entertainment i wydanej przez koncern Electronic Arts.

Poradnik zawiera opis przejścia treningu, prologu oraz wszystkich dziewięciu rozdziałów składających się na tryb fabularny. Dodatkowo, w artykule znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące tego, gdzie szukać wszystkich trzydziestu toreb ukrytych w świecie gry. Twojej uwadze nie powinna umknąć również pełna lista osiągnięć (tzw. Achievements) oraz porady dotyczące ich odblokowywania. Duża liczba obrazków (około 450), numeracja grafik i odpowiednie odniesienia w tekście (np. [#069] ) z pewnością ułatwią nawigację po poradniku i zrozumienie tego, co trudno jest objaśnić słowami.

Poradnik powstał w oparciu o angielską wersję językową gry. Wszystkie misje przechodziłem na średnim poziomie trudności, starając się nie oddawać ani jednego wystrzału, do czego również i Ciebie gorąco zachęcam.

Życzę Ci teraz miłej lektury i wielu pozytywnych wrażeń płynących z grania w Mirror's Edge. Biegnij, Graczu, biegnij!

Maciej "Sandro" Jałowiec

Informacje o Mirror's Edge - poradnik do gry

Autor : Maciej Jałowiec

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 34, ilustracje: 476 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Mirror's Edge - poradnik do gry