
Mirror's Edge - poradnik do gry
Skacz i walcz z systemem. Poradnik do gry „Mirror’s Edge” zawiera opis przejścia treningu, prologu oraz wszystkich dziewięciu rozdziałów składających się na tryb fabularny, a także wskazówki na temat ukrytych toreb, pełna lista osiągnięć oraz porady dotyczące ich odblokowywania.
Mam przyjemność oddać do Twojej dyspozycji poradnik do gry Mirror's Edge, przygotowanej przez studio Digital Illusions Creative Entertainment i wydanej przez koncern Electronic Arts.
Poradnik zawiera opis przejścia treningu, prologu oraz wszystkich dziewięciu rozdziałów składających się na tryb fabularny. Dodatkowo, w artykule znajdują się praktyczne wskazówki dotyczące tego, gdzie szukać wszystkich trzydziestu toreb ukrytych w świecie gry. Twojej uwadze nie powinna umknąć również pełna lista osiągnięć (tzw. Achievements) oraz porady dotyczące ich odblokowywania. Duża liczba obrazków (około 450), numeracja grafik i odpowiednie odniesienia w tekście (np. [#069] ) z pewnością ułatwią nawigację po poradniku i zrozumienie tego, co trudno jest objaśnić słowami.
Poradnik powstał w oparciu o angielską wersję językową gry. Wszystkie misje przechodziłem na średnim poziomie trudności, starając się nie oddawać ani jednego wystrzału, do czego również i Ciebie gorąco zachęcam.
Życzę Ci teraz miłej lektury i wielu pozytywnych wrażeń płynących z grania w Mirror's Edge. Biegnij, Graczu, biegnij!
Maciej "Sandro" Jałowiec
Informacje o Mirror's Edge - poradnik do gry
Autor : Maciej Jałowiec
Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016
Poradnik zawiera : strony: 34, ilustracje: 476 .
Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.
Popularne strony w Mirror's Edge - poradnik do gry
Bardzo dobry poradnik;))) oby tak dalej!
Fajny poradnik :)
mam pytanie - gdzi sie pojawiaja duchy biegaczy? W time trial czy speed run? I jak je sciagnac?

duchy ? duchy to "powtórki" z biegów innych osób
raczej tylko w TIME TRIAL
w momencie gdy wybierasz trasę, wciskasz X (czasy przyjaciół) lub Y (najlepsze na świecie) i możesz poganiać się z dowolnym wynikiem czasowym
no to wlasnie mialem na mysli mowiac o duchach ;) dzieki. jak dla mnie to i tak nic nie daje, bo zanim sie rozpedze to juz tego kogos nie ma. ehh ;/

tigerkb - no niewątpliwie trzeba umieć dotrzymywać tempa. Gorzej, gdy dochodzisz do momentu, w którym nie jesteś w stanie wykonać tego, co udało się "duchowi" (wyjątkowo daleki skok, itd.). Tak się składa, że osiągnięcia dotyczące trybów Speed Run i Time Trial (jak i zdobycie tzw. calaka) to wyjątkowo trudna sprawa :)

Czemu "Runner" jest przetłumaczone jako "Biegacz" a nie jako "Goniec", który wydaje się bardziej poprawny językowo? ;>
btw. dobry tekst Sandro ;>
Czym się różnią poradniki "oficjalne" od "nieoficjalnych"?

adamlut - dzięki :) w gruncie rzeczy "goniec" nie przyszedł mi do głowy, a "biegacz" z miejsca mi się spodobał. Teraz dochodzę do wniosku, że lepiej byłoby napisać "kurier" albo "posłaniec".
provos - pod względem treści - niczym (przynajmniej moje).
jest tu maly blad, w achievmencie 'sweet goodbye' trzeba skoczyc, nacisnac RB a potem RT a nie LB
7. Jeśli grasz z włączonym Runner’s Vision, pamiętaj że możesz pobić lub rozbroić tylko tych wrogów, którzy mają czerwone poświaty wokół siebie.
nie, ci z czerwoną poświatą to ci których powienieś zabić/rozbroić, bo mogą cię z łatwością zabić jak tego nie zrobisz,
chyba że na Xbox-ie tego nie ma, ja grałem tylko na PC