Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Nie radzisz sobie w szkole? Przeczytaj poradnik. Poradnik poświęcony grze „Bully: Scholarship Edition” zawiera informacje wprowadzające w realia rozgrywki, faktyczne rozwiązanie gry, czyli opis każdej napotkanej w grze misji, opis przedmiotów szkolnych, a także przepis na 100% ukończenia gry.

Witam w poradniku poświęconym Bully: Scholarship Edition - Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Witam w poradniku poświęconym Bully: Scholarship Edition. Powstał on w oparciu o angielską wersję programu i jest kompleksowym przewodnikiem po grze.

Tekst został podzielony na pięć głównych rozdziałów. W pierwszym zapoznasz się z informacjami podstawowymi, mającymi wprowadzić Cię w realia rozgrywki. To tam opowiadam o znaczeniu szacunku, zagrożeniach czyhających na gracza, formach obrony przed nimi, zobaczysz też przegląd broni, środków transportu, poznasz rolę zegara oraz sposoby na wieczną młodość.

Rozdział drugi to faktyczne rozwiązanie gry, czyli opis każdej napotkanej w grze misji. Zadania nie są ułożone w kolejności, ponieważ jest to niemożliwe. Ukończenie jednego czasami odblokowuje nawet kilka kolejnych naraz, a niektóre pojawiają o wybranych porach dnia. Porządek fabularny mimo wszystko postarałem się zachować.

Późniejszy dział to prezentacja przedmiotów szkolnych i stawianych tam wymagań, kluczowego elementu wpływającego na ogólne wrażenia płynące z gry. Na koniec coś dla oddanych graczy - przepis na 100% ukończenia gry.

Bardzo często opisowi danego zagadnienia towarzyszy słowo nagroda . W ten sposób zdradzam co dostaniesz za zaliczenie misji, klasy, czy też jakiegokolwiek innego wyzwania. Znaczenie Room Trophies, czyli trofeów stawianych w Twojej szkolnej sypialni, wyjaśniłem na samym końcu, w króciutkim rozdziale piątym.

Daniel "Thorwalian" Kazek

1 - Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Informacje o Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry

Autor : Daniel Thorwalian Kazek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 64, ilustracje: 407 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Bully: Scholarship Edition - poradnik do gry